3 KUŞAK ZORLU USTALIK İLKELERİ

Zorlu Parke kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel  düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasındaki en önemli güç nitelikli insan kaynağımız, 

Kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.

Çalışmalarında kaliteyi sürekli iyileştirmeyi ve başarılarını sürekli kılmayı hedefleyen "PARKECİNİZ" aile firması saygınlığında   Kalite Yönetim Sistemi’ni uygulamaktadır.

Sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, yapı sektöründe önemli projelerimizle sizlere daha yaşanacak, ferah ortamlar hazırlıyoruz.

Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern yaşam biçimleri, şehrimize ve ülkemize de model yaşam alanları sunmanın çabası içinde yürütüyoruz. 

ZORLU Ailesinin üç kuşaklık öyküsü ile bu bilgilendirmeyi tamamlayalim.

İlk kuşak Ustamız taban tahtası çakarak geçinirken 1937 yılında firmasını kurdu. Ankara’da TBMM nin yani ikinci meclisin parkelerini yaptı. Yanında çalışan ikinci kuşak İbrahim Zorlu işi iyice öğrendiğine karar verdiğinde İzmir’den iş aldı. Havasını, Suyunu ve sıcakkanlı insanını seven Zorlu 1970 Yılında Ankara’da kurduğu işini 1997 yılında İzmir’e taşıdı.

Gece gündüz küçük çocukları Ömer ve Faruk’u da ekibine katarak çalışan İbrahim Usta Kooperatif işini tamamlayınca kendine, yaptığı işine güvenerek daha büyük şevkle çalıştı.

Ömer ve Faruk’un da tam sorumluluk alması ve üçüncü kuşak olarak işi tam devir almasıyla İZMİRDE ZORLU PARKE işine dört elle sarıldı.

İşin başarıyla yürüdüğünü gözlemleyen baba İbrahim Zorlu günlük denetimden kopmadan keyifle yaşamını sürdürüyor. Çocuklarına pozitif desteğini esirgemeyen ve bu güzel şemsiyenin gölgesinde, güveninde olan oğullar sektörlerindeki yenilikleri sıkı takiple çalışıyorlar.

Daima verdikleri sözü anlık takip ve güven artırma anlayışı ile çok çalışan  PARKECİ ZORLU müşteri memnuniyetini büyüten, işini çok seven, gelişmelerden geri kalmayan, iletişimi artıran ve kolaylaştıran her iş sahibinin başarılı olacağına inanıyorlar.

Bu vesile ile Dost ve Müşterilerine daha iyi hizmet için kurdukları www.zorluparke.com sitesi ile müşteri memnuniyetini ve iletişimi daha kolaylaştıracağı, başarılı çalışmalarını örnekleriyle kendilerine ihtiyaç duyan tüm alternatif müşterilerine sunmak istediklerini, ZORLU PARKE İlkelerini uygulamayı çağın gereği olarak gördüklerini söylediler.

 

-----------

3 KUŞAK ZORLU USTALIK İLKELERİ
X